Marco Brown 

MARCO BROWN – wiszące lampy loftowe

Odpowiednie oświetlenie wpływa nie tylko na funkcjonalność pomieszczenia, ale również na aranżację wnętrza oraz samopoczucie jego użytkowników. Właśnie dlatego tak duże znaczenie ma wybór lampy i dopasowanie do niej żarówek o właściwym natężeniu światła. MARCO BROWN to kolekcja lamp wypuszczona przez TK Lighti...

MARCO BROWN – wiszące lampy loftowe

Odpowiednie oświetlenie wpływa nie tylko na funkcjonalność pomieszczenia, ale również na aranżację wnętrza oraz samopoczucie jego użytkowników. Właśnie dlatego tak duże znaczenie ma wybór lampy i dopasowanie do niej żarówek o właściwym natężeniu światła. MARCO BROWN to kolekcja lamp wypuszczona przez TK Lighting – renomowanego producenta oświetlenia. Znajdziesz w niej nowoczesne lampy wiszące, np. nad stół w salonie czy jadalni. Charakteryzują się one wysoką jakością wykonania, loftowym designem oraz możliwością stworzenia z ich wykorzystaniem wielu aranżacji.

Wiszące lampy z rodziny MARCO BROWN – designerskie oświetlenie od TK Lighting

Twoje wnętrza urządzone są w stylu loftowym? Szukasz nowoczesnego oświetlenia do salonu lub jadalni? Postaw na wiszące lampy z kolekcji MARCO BROWN od TK Lighting! Wyróżniają się one konstrukcją złożoną z kilku szklanych kloszy oraz minimalistycznym designem. Doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach, nadając im industrialnego charakteru. Bogaty wybór pozwala na znalezienie idealnej lampy dla siebie – o wybranym kolorze, wysokości czy liczbie żarówek. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do zakupów!

Więcej
1 - 4 z 4
  • LAMPA SUFITOWA MARCO SILVER - 3356
  • LAMPA SUFITOWA MARCO SILVER 3PŁ - 3357
  • LAMPA SUFITOWA MARCO SILVER 5PŁ - 3359
  • LAMPA WISZĄCA MARCO BROWN 3PŁ - 3175