Rodzina lamp Alambre

ALAMBRE – rodzina lamp geometrycznych od TK Lighting

Szukasz unikalnego oświetlenia do swojej sypialni bądź salonu? Cenisz intrygujące elementy wyposażenia wnętrz oraz estetyczne i solidne wykonanie? W takim razie przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie! W naszej ofercie znajdziesz bowiem rodzinę lamp ALAMBRE stworzoną przez renomowanego produ...

ALAMBRE – rodzina lamp geometrycznych od TK Lighting

Szukasz unikalnego oświetlenia do swojej sypialni bądź salonu? Cenisz intrygujące elementy wyposażenia wnętrz oraz estetyczne i solidne wykonanie? W takim razie przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie! W naszej ofercie znajdziesz bowiem rodzinę lamp ALAMBRE stworzoną przez renomowanego producenta oświetlenia – markę TK Lighting. Są to produkty, które przyciągają spojrzenia, intrygują, a przy tym podkreślają nowoczesny charakter wnętrza. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Druciane lampy o czarnym i złotym wykończeniu – wybierz idealny model do swojej sypialni lub salonu

Rodzina lamp ALAMBRE od TK Lighting to najwyższej klasy oświetlenie w wyjątkowo efektownym wydaniu. Czarno-złota konstrukcja, geometryczna forma oraz designerska żarówka – takie zestawienie doskonale sprawdzi się w każdym nowoczesnym wnętrzu o loftowym charakterze. W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment drucianych lamp ALAMBRE – wiszące, sufitowe, jak również nocne – które spełnią swoją funkcję nie tylko w sypialni, ale także w salonie czy biurze. Na uwagę zasługuje ich intrygujący design oraz najwyższa jakość wykonania. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi propozycjami!

Więcej
1 - 6 z 6

  • Lampa ALAMBRE 2699 3pł CZARNO-ZŁOTA
  • Lampa ALAMBRE 2702 1pł CZARNO - ZŁOTA

  • Lampa nocna ALAMBRE 5450 1pł CZARNO-ZŁOTA
  • TK LIGHTING LAMPA WISZĄCA ALAMBRE CZARNY ZŁOTY POŁYSK

  • TK LIGHTING LAMPA WISZĄCA ALAMBRE CZARNY ZŁOTY POŁYSK
  • TK LIGHTING LAMPA WISZĄCA ALAMBRE CZARNY ZŁOTY POŁYSK